Spolupráce - Vnitřní svoboda

Možná si říkáš, co to ta vnitřní svoboda je?

Představ si, že se v jakémkoliv okamžiku svého života dokážeš svobodně rozhodnout a zachovat tak, jak si přeješ. Dělat věci, po kterých toužíš. V klíčových momentech jednat, místo obav a strachů, uvolněně a ve flow.

Často nám však brání naše emoce, obavy, strachy, nejistota

Oslovit nového klienta, potenciálního spolupracovníka, krásnou ženu, sympatického chlapa. Reagovat v klidu a s nadhledem v konverzacích s lidmi, kteří mě vytáčejí. Nerozčilovat se. Zbavit se pocitu přetížení. Sdělit partnerovi své potřeby, pocity, nepříjemné věci. Říct někomu ne. Stát si za svým. 

Překročit svůj stín a růst

Co je Tvým Velkým snem, který chceš v životě realizovat?

Je vhodná pro ty, kteří...

✅chtějí jít za svými sny
✅uvízli na místě, protože narazili na své limity
✅jsou odhodlaní překonat sami sebe
✅jsou připraveni seznámit se se svými strachy a překonat je
✅ví že mohou, ale něco jim brání
✅ví, že každá překonaná výzva je udělá o to silnějšími
✅chtějí zažít ten pocit, kdy vkročí do neznáma a svět už nebude jako dřív

Není vhodná pro ty, kteří...

❌se nechtějí posouvat a růst
❌nechtějí překonat sámi sebe
❌pohřbili své sny a už je nechtějí žít
❌vidí jen překážky a nehledají řešení
❌nemají touhu se o sobě dozvědět
❌už to vzdali

Co ze spolupráce získám?

  • schopnost svobodně se rozhodovat v emočně vypjatých situacích
  • odbourání podvědomých vzorců, kterými si stojíš v cestě
  • posílení odvahy
  • větší uvolněnost a radost ve svém životě, podnikání či práci
  • schopnost mnohem lépe vnímat, ovládat a učit se ze svých emocí
  • nezapomenutelný zážitek

Jak spolupráce probíhá?

Nejprve si nezávazně zavoláme a zjistíme, jestli pro Tebe tahle metoda opravdu dává smysl. Pokud se dohodneme, že ano, čeká Tě 13 transformativních setkání.
Každý týden proběhne jedno setkání, které Tě posune zase o kousek dál. Setkání probíhají zpravidla videokonferencí. Po domluvě je možné i jinak.
Mezi setkáními zůstaneme ve spojení pomocí textových či hlasových zpráv, případně krátkých hovorů. Jsem k dispozici i mezi setkáními, abychom tak akcelerovali Tvůj posun.​

Zaměříme se na Tvůj velký sen. Je možné, že je teď dál/výš než jsi Ty, proto potřebuješ vyrůst a překonat sám sebe, své limity. Co se musí pravidelně dít, aby se Ti sen splnil?

Naše největší schopnosti se často skrývají za naším strachem. Znáš ten pocit, kdy jdeš do výzvy, do něčeho z čeho máš strach, obavu, překonáš to a zažiješ pocit neskutečné radostiTo je stav, do kterého se během spolupráce často dostaneš

Především se zaměříme důležité aktivity, do kterých se Ti nechce, kterým se vyhýbáš, do kterých se nutíš, nebo které děláš, ale nedosahuješ v nich kýžených výsledků.

Sestavíme akční plán a jízda může začít!

Blíže se podíváme na Tvůj první důležitý moment. Nahlédneme více pod pokličku, co se u Tebe v ten okamžik děje. Možná pohledem, jaký ještě neznáš

Poznáš pocit, který Ti v ten okamžik brání jít do akce. Poznáš svoji rezistenci, naučíš se ji vnímat a být s ní v pohodě. Jeden ze základních pilířů k překonání sebe sama, růstu na vyšší level. Přes vnímání svých emocí a rezistencí vede cesta k vnitřní moudrosti.

Představ si, že tvoje tělo je jako energetické potrubí. V důležitý okamžik se může nahromadit více energie, potrubí se ucpe a nemůžeš potom jednat svobodně. Díky metodě vnitřní svoboda můžeme potrubí rozšířit. Energie bude proudit plynuleji a v kritických momentech budeš moci jednat svobodně a ne v zajetí svých emocí a strachů.

Rozšíříme Tvoji schopnost vnímat svoje tělo – cítit energii ve svém těle.

Po předchozích setkáních s metodou vnitřní svoboda, Ti začnou na mysl přicházet vzpomínky spojené s energií v těle. V těchto vzpomínkách je pro Tebe ukrytá zkušenost, vzorec, který Ti dříve mohl sloužit, ale dnes pro Tebe již není užitečnýPorozumíš myšlenkovému procesu, který se děje v současnosti, ale je ovlivněn minulostí.

Tvá mysl se těmito vzorci podvědomě řídí. Rozklíčujeme je a najdeme pro Tebe vzorce, které Tě budou podporovat na Tvé cestě za Tvými snyTvá mysl díky tomu místo vyhýbání začne hledat cesty, jak hrát naplno a bude tvořit vítězná rozhodnutí.

Znáš to, něco očekáváš a realita je potom jiná. Často to pro Tebe může být frustrující. Díky metodě vnitřní svoboda si uvědomíš, že dokonalost je skrytá i v situacích, které jsou pro Tebe frustrující či nenaplňují Tvá očekávání.

Naučíš se být v souladu s realitou, ve flow. I v situacích, kdy očekáváš něco jiného, využívat své energie a vynalézavosti. Budeš nacházet potěšení ve výzvách, kde byl dříve jen temný oblak.

Čeká Tě i překvapení – přivítáš ve svém týmu nového člena!

Objevíme, v čem jsou Tvé výzvy pro Tebe užitečné a jak Ti pomáhají stát se lepším.

Zažiješ vděčnost, opravdovou hlubokou vděčnost i za situace, které se dosud mohly jevit jako negativní.

Naučíš se získávat podporu, která doposud nebyla viditelná.

ABRAKA DABRA – tvořím tím, že mluvím – Tvůj jazyk vytváří Tvůj život – vytvoříme pro Tebe jazykové vzorce, které mají silnou energii a poženou Tě vpřed!

(Jazykový vzorec je fráze, která zachycuje podstatu zkušenosti)

Přidáme zábavný prvek – rozšíříme zónu Tvých aktivit – dovolíš si dělat aktivity, které si zatím nedovoluješ dělat. Tvá hra se díky tomu posune na zcela nový level 🙂

Vzpomínáš si, když jsi jako malé dítě dělal/a věci, které Tě mohly dostat “do průšvihu”. Byly nastavené hranice, co průšvih je a co není. Tyto hranice máme dodnes, často se však mylně domníváme, co nás do “průšvihu” dostane a co ne. Nedovolíme si udělat něco, co by nás naopak mohlo dostat do zcela nového světa. Proto prozkoumáme Tvé současné nevědomé hranice a rozšíříme je.

Jak dlouho chceš čekat, než si dovolíš udělat to, po čem už dlouho toužíš?

Aplikujeme techniky z předchozích setkání a zaměříme se na Tvoji průlomovou konverzaci – konverzaci, která může změnit Tvůj život.

Už dlouho chceš někoho oslovit, o něco požádat, získat od někoho ANO, ale nevíš jak na to, nebo Ti v tom brání strach, jak bude druhá strana reagovat

Pokud před sebou nemáš konverzaci, která může změnit Tvůj život, hraješ malou hru.

Posuneme Tvoji sebe-hodnotu.

Klíčová otázka: Kým se potřebuješ stát?

V 10 předchozích setkáních jsme udělali velký pokrok, ale stále tu je aktivita, kde ještě cítíš rezistenci. Přesně pro tuhle je teď prostor. Někde se ještě necítíš úplně komfortně, pojďme to posunout 🙂

Nebo může například zažívat přetížení i v situacích kdy zažíváš velkou radost a nadšení – zde se taky ukrývá skvělá zkušenost.

Rozklíčujeme, čím si bráníš v úspěchu. Pojmenujeme nezamýšlené důsledky úspěchu – jakou bolest Ti může způsobit, pokud se staneš úspěšným, když získáš to, co chceš? Například že by Tě mohli odsoudit Tví současní přátelé, rodina, je to příliš povrchní atd. 

Aniž bychom si to uvědomovali, velice často si podvědomě sami bráníme v úspěchu svými vzorci a přesvědčeními. Je čas s tím skončit!

Tím, že je spolupráce dynamická, po vzájemné domluvě, je možné se některým tématům věnovat více, jiným méně.

Zkušenost se spoluprací

Co by Ti přinesla schopnost v důležitých momentech svého života vědět, co říct a udělat, s jistotou, bez jakéhokoliv váhání?

*ceny jsou uvedeny bez DPH
*zbývají poslední 2 místa 

Spolupráce – Vnitřní svoboda

Pojďme si nezávazně zavolat a zjistit, jestli by spolupráce dávala smysl.