Udělej posun vpřed.

Nauč se hrát se stresem

Jsi pod neustálým tlakem? Chybí lehkost v emočně vypjatých situacích? Často “vybuchuješ”? Negativně to dopadá nejen na Tebe ale i na Tvé okolí? Je na čase se přestat ničit, tohle není dlouhodobě udržitelné.

Začneme nejvíce stresovými situacemi. Rozklíčujeme stresové mechanismy, jak fungují a následně je přetransformujeme v Tvůj prospěch. Odejdeš jako uvolněnější, vyrovnanější osoba. A to za to stojí.

Nemám na nic čas

Jsi přehlcený a nestíháš věci, kterým by ses rád věnoval? Nemáš čas na věci, na kterých Ti opravdu záleží? Možná dokonce ani na svoji rodinu? Time management selhává, TO DO list bobtná?

Osekáme Tvoje činnosti tak, že sám budeš překvapený, co všechno se dá stihnout, a ještě mít čas na sebe a své blízké. Změníme Tvoje návyky. Pokud si dočetl až sem, vypadá to, že si na sebe čas najdeme.

Naplň své hodnoty

Máš pocit, že v životě nenaplňuješ své opravdové hodnoty? Že Tvůj život tak nějak postrádá smysl? Že by mohl být mnohem pestřejší a zábavnější? Jaké emoce zažíváš nejčastěji? Není to úplně podle Tvých představ? Právě pro Tebe bude tenhle formát nejhodnotnější!

Vydefinujeme Tvé opravdové životní hodnoty, podíváme se, jak se Ti daří je naplňovat a jaký mají dopad na Tvůj život. Pojmenujeme si jaké zažíváš emoce, co potřebuješ a kde to získat. Nastavíme pravidelné kroky, které Tě povedou směrem, kterým Ty sám chceš a který Ti dává smysl.

Vedu lidi…

Jako leader jsi zodpovědný, za to, co se v týmu děje. Nejsi náhodou úzkým hrdlem, které brání v rozletu? Cítíš, že by se lidé mohli posouvat a rozvíjet rychleji a lépe? Chceš mít v týmu angažované a motivované lidi? Potřebuješ mít vše pod kontrolou, tím pádem nemáš tolik času na strategii?

Pomocí vědecké metody zjistíme Tvé vnitřní nastavení. Personalizovanou anonymní zpětnou vazbou se dozvíme, jak Tě vnímá okolí. Následně nastavíme konkrétní kroky, aby se celý tým, včetně Tebe, mohl rozvíjet a dosahovat několikanásobných výsledků!

Pro ty, co už mají všechno

Jaký tu chceš zanechat odkaz?